Корольок – пташка співоча

Нова версія одноіменного серіалу 1985 року

Головна героїня - зовсім юна красуня Феріда - готується до весілля з коханим Кямраном, з яким вона росла в одному домі. Здається, ніщо не може затьмарити щастя прекрасної нареченої. Але за день до весілля вона зустрічає дивну жінку, яка змінює її життя назавжди. 

Незнайомка повідломмляє Феріде, що їїнаречений давно зустрічається з іншою. Не в силах простити зраду, дівчина тікає з рідного дому. Без грошей, без даху над головою вона погоджується викладати у невеличкій школі зі мізерні гроші. З цього моменту у Феріде починається зовсім інше життя. Чимало випробувань та примх долі чекає на юну красунюу великому місті. ЧИмало чоловіків мріятиме про її кохання. Кого ж обере Феріде?... Чи зможе вона відкрити серце для нових стосунків чи у справжнього кохання немає с 

 С этого момента у Фериде начинается совсем другая жизнь. Немало испытаний и причуд судьбы ждет юную красавицу в большом городе. Много мужчин будет мечтать о ее любви. Кого выберет Фериде?..  Сможет ли она открыть свое сердце для новых отношений или у настоящей любви нет срока годности?..